Co nám ženám vadí??

24. září 2018 v 19:16 | Kate |  About me
Já nejsem doktor láska..
Takže vše je můj názor.. Teď budu psát o tom, co by mě osobně vadilo.. My ženy máme podobné názory, ale rozhodně neříkám, že to bude vadit všem ženám.. Názory a pohledy na situace jsou individuální..
Někdo někomu dá facku, někdo se urazí a někdo to neřeší.. Takže teď píšu vlastní názor..

Co ženám vadí, když udělá muž??

1) Příjdu v 19:00..
Pokud muž řekne, že přijde v určitý čas a ono nic, ženu to vždy dokáže znervóznit.. Je to potom úbytek důvěry.. Často se stává, že žena po prvních 2 hodinách volá.. Může se samozřejmě stát, že muž opravdu nemůže přijet, protože na cestě je kolona aut, nebo ještě něco řeší.. To je v pořádku.. Ale pokud se to opakuje dokola, žena je zbytečně naštvaná a mívá zbytečnou fantazii, že muž našel novou ženu..
Což bývá důvod rozchodu..

2) Muž je venku s cizí ženou několik hodin..
Vztah bez žárlení není pravý vztah.. Pokud muž jde s nějakou kolegyní ven a je s ní extrémně dlouho, tráví s ní dny a hodiny, tak to ženu opět jen naštve.. Mít přátelé není zločin, ale být venku s jinou několik hodin?? To už není tak normální..

3) Nemá čas, ale má čas pro kamarády..
Například si žena dlouho něco plánuje a když přijde ten den, kdy půjde někam s mužem a on řekne, že má v plánu něco jiného?? Není to tentokrát o tom, že by jsme žárlili na přátelé, ale dokáže to každou ženu zamrzet.. Potom se každá žena cítí málo cenná.. Což není dobré.. Žena přestane mít po čase chuť někam jít, oblékat se dobře, nebo si užívat dny..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama