Co nejvíce v životě chci??

29. září 2018 v 23:51 | Kate |  About me
Existuje toho hodně, co v životě chci..

Chci pomáhat lidem, kteří nemají peníze.. Chci být doktor.. Chci, aby moje rodina byla šťastná, zdravá a silná.. Chci, aby nikdo na mě nekřičel.. Chci, aby moje psy byly šťastný a zdravý.. Toužím tančit, zpívat, psát blog, psát knihy, dělat oblečení, dělat fotografku, psát filmy, vytvářet design pro domy...
Chci být dobrý člověk...

Moje sny mají různou váhu.. Moje rodina je pro mě moc důležitá.. Moje babička je úžasná, moje teta, všechny moje příbuzný...

Ale já jsem měla jen jeedno největší přání..
Já jsem nikdy nechtěla peníze, slávu, obdiv, plno oblečení, být miss světa, umět všechno, být nejkrásnější, vlastnit dům, být bohatá nebo dokonalá..
V životě mám jen jedno jediné přání.. Najít muže, který tu pro mě bude a který mě bude milovat.. Nic víc v životě nechci.. Nepotřebuji být mistr světa..

Moje největší přání v mém životě je mít lásku, která bude silným poutem..

Proč být krásná, když nemáme pro koho?? Proč být bohatá, když bode v mém životě někdo, kdo bude chtít jen mé peníze?? Proč být sexy, když nebude důvod?? Proč být slavná, když nebudu mít vlastní život?? S kým se podělit o radost??

Nikdy o sobě neříkám všechno..
Protože chci, aby mě poznal jen jeden muž,.. Který mi bude rozumět..

V životě jsou věci, které nejsou tak důležité.. Je to například způsob bydlení, zaměstnání muže..
Muž nemusí mít nejlepé placenou práci, aby láska fungovala.. Když bude mít muž na kontě 100,-, tak to nevadí.. Jde o vzájemné pochopení..

Ve skutečnosti mě osobně nedělá problém platit..
Jen je problém mě pochopit..

Je pravda, že já nerada za sebe utrácím..
Vadí mi to..

Jeden úlet ale mám.. Mé vysněné auto je Audi a já si tohle auto koupím.. Ne z toho důvodu, že ostatní si myslí, že jde o luxusní auto.. Ale mám k tomu autu " pouto ".. Vždy se mi líbilo..
Nejsem někdo, kdo potřebuje drahé auto, drahé obleční, drahý dům..

Nemyslete si o mě, že jsem paní luxusní..
Jsem pouze zamilovaná do toho auta a to je jediná věc, kterou jsem schopná koupit například půjčkou.. Samozřejmě mám v plánu najít si brigádu k mé práci a na auto našetřit nějaké peníze.. To abych nemusela mít nějakou vysokou půjčku..

Když někdo řekne slovo " půjčka ", já z toho mám noční můry.. Nikdy nic nekupuji přes půjčku... Nejsem někdo, kdo chce dluhy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama