Nedokonalosti přitahují

29. září 2018 v 3:40 | Kate |  About me
Já se nemůžu přestat smát, když se někdo tráí, že má nějaké nedokonalosti a ve skutečnosti nevědí, že právě nedokonalosti nás mohou přitahovat..

Dobře, možná akné není přitažlivé..,
Ale co je na tom?? Tohle je problém, který má spousty lidí.. Nezáleží na to, jestli má někdo dokonalou pleť jak kůže miminka, nebo jestli má sem tam nějaký pupínek.. Když někoho milujeme, tohle neřešíme..

Pihy..
Hodně lidí si myslí, že když má někde nějakou pihu, nebo víc, tal že je to hnusný.. Já například říkám, že pihy jsou krásné a přitažlivé.. Takové znamínko krásy.. Pihy jsou pěkné a nezáleží na tom, zda má někdo 20 pih, nebo 1..

Brýle..
Brýle sluší hodně lidem, aniž by to věděli.. Je to hezké.. Nezáleží na tom, zda jsou na dálku, blízko, nebo sluneční..

Rovnátka..
Kde je problém?? Je spousty lidí, co se jim to líbí..

Uši..
Tak to už je opravdu primitivní.. Řekněte mi, kdo se dívá někomu na uši?? Že mají zvláštní tvar?? To je zločin nebo problém?? Myslím si, že je to úplně jedno..

Zkráceně..
Lidi řeší někdy věci a záležitosti, které absolutně řešit nemusí.. Řeší strukturu hlavy, rty, oči, nos, prsty, váhu, výšku.. Já to nechápu..

Někdo má úzké rty a stále to řeší..
Já si myslím, že to není problém.. Protože když se usmějou, je to kouzelné.. Tím, že jsou vidět zuby, tak úsměv vypadá více od srdce a více šťastně..

Nebo plné rty..
Někomu se to líbí a přitahuje je to.. Není to něco, co musíme nutně řešit..

Mě taky na mě vadí úplně všechno.. Ale nedělám žádné plastické zákroky.. Zůstávám taková, jaká jsem.. Protože potom budu vědět, že mě někdo miluje takovou, jaká jsem..

Například mám malá prsa, jak lentilky pod kobercem.. Ale to neznamená, že půjdu na plastickou operaci a udělám si melouny..
Teď píšu hodně osobní problém.. Ale raději budu hledat prsa lupou, než jít na operaci a vytvořit něco umělého.. Ne proč?? Taková jsem a kdybych měla melouny, tak už to nejsem já, ale plastický plán pro doktoři.. Chodící umělá plastika..

Nebo můj nos..
Myslím si, že mám nos až na půdu.. Mohla bych z mého nosu udělat klouzačku.. Ale neřeším to.. Žiji a jdu dál...

Důležité je příjmout sebe, jak jsme
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama